Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdjek el tanulni a...

Mikor kezdjek el tanulni a pótvizsgára?

Figyelt kérdés

Matekból húztak meg a sok házifeladathiány miatt beírt egyesekért.

Az a helyzet,hogy barátnőm is lett,rendes baráti társaságom lett,bulizás,edzek is mellé,tehát élvezem az életet,pláne,hogy nincs suli és itt van a nyár.


Július közepén tervezek jobban rákészülni,utána augusztus elsejétől mennék pótvizsga felkészítőre,ingyenesen,plusz szereztem tanárt,aki ingyen korepetál.Július közepe nem túl késő? Kezdjek hamarabb?

17/f



#matematika #pótvizsga #pótvizsga felkészítő #házifeladathiány #jól meghúztak b*sszameg
2021. jún. 19. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1-1,5 honappal elotte attol fűgg mennyire érted az anyagot.
2021. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha évet akarsz ismételni akkor tökéletes. Neked nincs nyár mert nem teljesítetted a feladatodat, de ez az életben sem lesz másként. Az életed a fontosabb szerintem nem a bulizás de te tudod.
2021. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most! Ne halogasd, tegyél meg mindent azért, hogy ne kelljen évet ismételned!

Gondolj bele abba, mennyire fogod hibáztatni magad, ha látod, elszámoltad és nem elég az idő az anyagra.


Szedd össze magad, és csináld meg rendesen!

A matek nem olyan tárgy, amit gyorsan megtanulsz és átadod a tudást, aztán felejtesz.


Ez a tárgy úgy működik, hogy elmész a tanárodhoz (vagy könyvben megtanulod az elméleti részt), majd megérted és példákon gyakorolsz.

Majd megoldó kulccsal ellenőrzöl és ha hibás, gyere rá, hol a hiba és javítsd!

És írj tele rengeteg oldalt és több füzetet, akkor is, ha úgy érzed, már megy.

2021. jún. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kettes


Kb semmit nem tanultam a nyáron,talán augusztusban valamennyit mégis átmentem a pótvizsgán úgy,hogy mellé szabad volt a nyaram.

2021. aug. 30. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre azért ne legyél büszke. A jószívű tanárodnak köszönheted, nem magadnak..
2021. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én semmire,az sem érdekel,ha megbuktam volna egyrészt.


Másrészt meg pótvizsga felkészítőn az összes feladatot hibátlanul oldottam meg,az írásbelin meg 1 feladatot nem tudtam,azon kívül az összes jó lett


A szóbeli az tény és való,hogy nem lett a legjobb,mert össze-vissza beszéltem,izgultam,nagy nehezen,de sikerült ott is a feladatokat megoldani.


Jó szívű meg igen,jó szívű,mert megmondta miket fog kérdezni és arra is készített fel engem,viszont a pótvizsgán meg is buktatta azokat,akik nem nem jól csinálták vagy üresen adták be a lapot.

2021. aug. 30. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Cool akkor átment.


:):) :)

2021. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!