Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok! Meddig kell bejárnoto...

Tanárok! Meddig kell bejárnotok dolgozni nyári szünet előtt? (szünetben)

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van ahol az igazgató megengedi az "otthoni munkavégzést" évzáró után, de van, ahol július első hetéig be kell járni minden nap. Nálatok mi a szokás? Ahol be kell járni, van is valami tennivaló?
2021. jún. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Be kell járni akkor is, ha ténylegesen alig van mit csinálni már júl-ig.
2021. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősömtől korábban már megkérdeztem ezt, aki középsuliban tanít. A szünet után 2 hétig járnak még be, valamint augusztusban kezdés előtt szintén 2 hetet mennek be.

De természetesen nincs mit csinálniuk, konkrétan csak bent ülnek elmondása szerint.

2021. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk június 25-én pénteken kell menni utoljára. Aztán papíron othoni munkavégzést rendelnek el a rá következő két hétre majd kezdődik hivatalosan a nyári szünet.
2021. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!