Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a téli szünetben kezdek el...

Ha a téli szünetben kezdek el készülni az érettségikre, sikerülhetnek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2016. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
HA ilyen korán elkezded tanulni őket, és érettségi előtt még felfrissíted az emlékeidet simán meglesz az összes 85-90% fölött
2016. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam rá, csak a szóbelikre, mégis jól sikerültek.
2016. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem halogatod hogy ááá, még sok időm van, s elég csak holnap, vagy jövő héten nekifogni, hanem már ebben a percben leülsz és készül akkor simán :). Ne hagyd hogy az idő kicsússzon a kezed közül.
2016. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bőven sikerülhet, meg mindig jobb hozzaallas mint az enyem volt hogy info szobeli elott 10 oraval kezdtem a teteleket elokeriteni :D
2016. dec. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj, sikerülhet simán. Én be se jártam szinte, a tételeim se voltak meg, mégis 3,4,4,5,5 lett. Ha te tanulsz, hónapokig, simán sikerülni fog. Viszont szerintem az írásbeli józan paraszti ésszel is megoldható, tanulás nélkül, nem olyan nehéz dolog azaz érettségi :D De azért inkább tanulj ;)
2017. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!