Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a pécsi Leőwey...

Mit tudtok a pécsi Leőwey Gimnázium emelt természettudományos képzéséről, a C. osztályokról, diákokról, ott tanító tanárokról? Minden infot, véleményt szívesen olvasnék.

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 14:34
 1/7 anonim válasza:
Hát én a diákokról semmi jót nem hallok. A húgom oda járt de 2. év után ki lett iratva. Az "összes" nemi betegség átmenet már állítólag rajtuk és én úgy tudom h elég k*rv@s suli.
2021. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
El ne hidd. Mindenhol vannak kurvák és drogosok. A C osztályra nem jellemző, de biztosan vannak kivételek. Én pl a Babitsról hallottam, hogy k*rvaképző és stb. De konkrétan mindenhol vannak. Most leszek kilencedikes a C osztályban. Van C-s barátnőm. Az előző vélemény azért túl van tolva rendesen. Teljesen normálisak a diákok, olyanok mint akárhol máshol. A tanárokról is jót hallottam főleg.:)
2021. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én tavaly szopattam csajt onnan, elég kurvás kis ribi volt.
2021. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugyan :) A Leőwey nagyon jó, nagyon erős suli, a termtudos osztállyal pedig nem nyúlsz mellé :D A francia tagozaton hamarabb nevelnének p*csát belőled, de hát, az is csak a közösséget kovácsolja össze, nem? :)
2021. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1-es: megkérdezném, hogy ti szigorú erkölcs szerint éltek? mert a "k..ás" fogalma mindenkinek más. (másik iskolára is mondták már pl vallásos emberek, mert ők ezt szigorúbban ítélik meg).

2,4: köszi. akkor azért esélyes, hogy lesznek normálisak is :).

Vannak egyébként kifejezetten nem jó tanárok a suliban?

2021. aug. 23. 16:13
 6/7 anonim válasza:

1es vagyok

egyáltalán nem élünk ilyen szerint, sőt nagyon megengedőek ilyen térne is a szüleim és bármiről teljesen nyíltan is beszélünk de ami ott volt az több a soknál.

2021. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A term tud osztályban, vagy a francia kéttannyelvűn, vagy esetleg máshol? Eddig úgy látom, nagyon eltérőek osztályonként az emberek, de persze ki tudja..
2021. aug. 26. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!