Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Török Ignác gimnázium...

Milyen a Török Ignác gimnáziumban az ebéd?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy van e választható menü vagy mindenki ugyanazt eszi? Finom-e vagy inkább a hagyjuk kategória? A diákok közül mennyien járnak nagyjából enni? (mennyire népszerű inkább így fogalmaznék)

A lényeg, hogy megéri befizetni?



2021. jún. 25. 21:11
 1/2 anonim válasza:

szia! szerintem már nem aktuális a kérdés de azért válaszolok.

Az ebéd ehető, attól függ mi a kaja. Azt mondanám h 5 napból 4szer ehető egy héten. Van amikor kifejezetten finom egyébként. Szerintem megéri befizetni. Maximum annyi tudnék az ellenére mondani, hogy nincs külön ebédszünet, így vagy az egyik 15 perces szünetben eszel(nagyon nagy a sor, ilyenkor én is szaladni szoktam), vagy megvárod a 7. óra végét és utána mész.

2023. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyíltnapon azt mondták hogy van 4 külön menü amit még előző héten bekell jelölni hogy melyiket választod!
nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!