Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logopédia vagy magyar-német...

Logopédia vagy magyar-német tanárképző?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik jobb?

2021. jún. 27. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a magyar németet választanám. Igaz a tanári fizetés alacsony de nyelvtanárként rengeteg maszek munkát lehet vállalni. Nem beszélve arról hogy egy nyelvtanár óradíja ma már legalább 3 ezer/per óra sőt van aki 5-6 ezret is elkér. Szóval pénz szempontjából az utóbbi.
2021. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar-német
2021. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyar német
2021. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Logopédia
2021. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
logopédia-tanak.
2021. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont nemrég anya egy ismerőse aki kórházban dolgozik,mesélte,hogy az ottani fiatal logopédus nő 800 ezret keres..Nem tudom hogyan,miképp,de még én is meglepődtem,szóval ha az anyagit nézzük,akkor lehet ezt sem kell lenézni. De a tanári sem rossz a németet nézve,mert nyelvsuliba lehet menni vele meg magánba is,könnyebb szak,mint a másik. Így neked kell érezni,hogy melyik illene hozzád jobban,meg logopédia (asszem 1 év után) előtt van alkalmassági,arra is rákereshetsz esetleg.
2021. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!