Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik tanítónak tanulnak...

Akik tanítónak tanulnak azoktól kérdezném mennyire nehéz a szak, milyen szinten kell tudni a tárgyakat. Mekkora az a tananyag mennyiség amit meg kell tanulni a vizsgákra?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Levelezős vagyok. Kell elszántság, de nem nevezném nehéznek.

Hogy mit milyen szinten kell tudni, az határozza meg, hogy milyen műveltségi területet választasz. Nekem ez nem okozott nehézséget, nem látom magasabb szintűnek az anyagot, mint amit középiskolában specializációkon tanultunk.

A tananyag mennyisége online időszakban szerintem annyira nem releváns :P Mondjuk úgy, hogy nem szakadtam bele. Még a legnehezebb szóbeli, nem online vizsgámra is elég volt kb fél A4-es füzet a tételek kidolgozásához. Plusz még mellé azért jó emlékezni legalább nagyjából arra, hogy a tankönyvben mit olvasott az ember.

De nem is a tananyag a sok, hanem a beadandók, óratervek, vázlatok.


Ha konkrétabban érdekel valami, szívesen válaszolok.

2021. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Én sem mondanám nehéznek, ráadásul egy mester képzést is viszek mellette. Nekem nem volt sok beadandó, hanem írásbeli, szóbeli vizsgák voltak. Tanulni azért kellett mindegyikre de meg lehetett csinálni simán.
2021. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kettes hova jártál?
2021. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!