Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem adatbázisá...

A Debreceni Egyetem adatbázisához hozzáférek otthoni IP címről, ha diák vagyok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 23:12
 1/8 Metionin ***** válasza:
20%
Igen. Igazából bárki hozzáférhet ha nem titkosított a dolgozat.
2021. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem. Online időszakban volt elérhető csak. Már nem az.
2021. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én is így csináltam a szakdolimat. A könyvtár oldalán megtalálható a menete. Mindent úgy csináltam, és tudtam használni az összes aktuális adatbázist a járvány alatt (tavaly nyáron is).

Járvány előtt viszont nem lehetett az összes adatbázist használni,csak adottakat, amelyek a könyvtár oldalán jelölve voltak.

Ha szakdolgozatokat akarsz megtekinteni, akkor azt is lehetett járvány alatt, de előtte azt sem, és úgy látom, hogy ezt most sem lehet.

2021. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Könyvtár honlapján ott van hogyan kell a VPN-t beállítani.
2021. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak VPN-en keresztül.
2021. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint most, hogy már nincs vírus és személyesen is látogatható a könyvtár, továbbra is megtekinthetők a szakdolgozatok?

Kb.1 hónappal ezelőtt próbáltam, de nekem akkor nem hozta már be. Vagy valamit nem jól csináltam volna?


Most jelenleg elérhető nektek?

2021. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, én igazából nem ottani diák vagyok, csak érdekelt, hogy hogyan tudnám megszerezni az ott lévő könyveket
2021. júl. 3. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy egy ott tanuló barátod besétál a könyvtárba és kikölcsönzi magának/neked a könyvet.


6os engem is érdekelne a válasz. Elérhetők most online a szakdolgozatok?

2021. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!