Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a BGE-PSZK...

Mi a véleményetek a BGE-PSZK pénzügy és számvitel felsőoktatási szakképzéséről?

Figyelt kérdés

Esetleg van itt olyan, aki oda jár, vagy esetleg oda fog?

Mekkorák az elvárások, milyen a “csapat”, mint diákok, mint tanárok szempontjából?


Köszi!



2021. júl. 4. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

10. válaszoló nagyon köszönöm az infot. 🙏

Egyből jelentkeztem is a tanfolyamra. :D

2021. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincsmit:)

Megkérdezhetem melyik sulinál csinálod?

2021. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Penta Unió távoktatás vállalkozási mérlegképes könyvelői tanfolyam.

2021. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

"alig kellett készülnöm a vizsgákra.


A vizsgák teljesíthetőek, mivel előtte kiadnak egy minta feladatsort. A vizsgán is ugyanaz lesz csak más számokkal."


Már többször hallottam, hogy ilyen debil szintre süllyedt a BGE, de sosem hittem el.

2021. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

14. Pedig igaz. Nagyon sok a buta hallgató azon az egyetemen. Számukra muszáj lebutítani a tananyagot mert, ha nem tennék meg akkor nem végeznék el elegen az egyetemet.

Viszont a PSZ-n már nem annyira könnyű teljesíteni, ott nem adják ki előre a számvitel tárgyak feladatsorát más számokkal.

2021. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én PSZ FOSZK után mentem tovább BA-ra, így lett egy diplomám + mérlegképesem 4 év alatt, amiből az utolsó 2 évben már aktívan dolgoztam főállásban, de már foszk alatt is rendszeres diákmunkákat vállaltam.

Szintén volt már egy másik diplomám korábbról, teljesen más területről. Kreditelismertetésnél arra kellett figyelni (legalábbis ezelőtt 5 évvel), hogy az első félév során kellett benyújtani az összes tárgyra, nem csak arra, amit az adott félévben tervezek felvenni. Ennek ellenére azt tapasztaltam, hogy szinte mindent elfogadtak, pedig teljesen másik egyetemről, más területről származott a diplomám.

2021. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16-os válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm hozzászólásodat, igazán hasznos és megnyugtató!


Valamint köszönöm a jó tanácsot! :)

2021. júl. 21. 20:42
 18/22 anonim válasza:
30%

Kedves kérdező

Én is erre megyek , szinten kétségekkel mert nem ez volt a cél

Elérni az egyetemet sajnos nem tudom hogy egy mesterképzés jelentkezéshez külkerre ér e valamit ez a foszk .

Alapképzésre mindenképp ad krediteket és előrébb vagy.

2021. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
52%
Elírtam neharagudj. Nem ugyanaz a szak csak a kar.
2021. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nekem már van egy alapképzésem, csak agrár-gazdasági vonalon. Ezt kiegészítésképp szeretném, valamint, esetleg továbbiakban a mérlegképeshez.


Igen, az információ kérés/közlés nem épp a leggördülékenyebb!😅


De sok sikert kívánok előre is Neked!:)

2021. aug. 19. 21:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!