Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sopron 1 év múlva vagy Győr most?

Sopron 1 év múlva vagy Győr most?

Figyelt kérdés
Sopronba szinte biztos nem fognak felvenni egyetemre, Győrre van esély (erre most jöttem rá). Sopront helyeztem eddig nagyon előtérbe... viszont nem szeretném senki elől elvenni a helyet Győrben, ha esetleg felvennének és nem megyek el beiratkozni... nem tudok dönteni. tanácsokra lenne szükségem, hogy töröljem e a sorrendből vagy sem

2021. júl. 8. 18:15
 1/5 anonim válasza:
10%
Mindkettő 10 év múlva
2021. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Akkor Győr most; kivéve, ha úgy érzed, hogy szüksége lenne a lelkednek még egy kis pihenésre, feltöltődésre, és a szüleid támogatnak.

Amúgy nem mindenhol lehet első félévet passziváltatni talán, de van, ahol lehet, próbálj meg emailt írni a tanulmányi osztálynak Győrben, de mondjuk most nyári szünet van, tehát nem tudom, mennyire nézik gyakran az e-maileket. Szóval atekintetben kéne talán hogy érdeklődj,hogy engedik-e első félévet passziváltatni.

Amúgy én tökre nem arra lakom, tehát én nem tudok semmit ezekről a képzésekről, de van bennem segítő szándék. :):)

2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakról, képzésről van szó?
2021. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gazdalkodasi es menedzsment. Sopronban a penzugy is be van jelolve, ha oda felvesznek megprobalnek atcsuszni gazdmenre. (Kulon kiemeltek h van erre lehetoseg mivel az elso x felevben ugyanazok a targyak)


Sopron sokkal szimpatikusabb, emberkozpontubb, sokkal kisebb csoportok stb

2021. júl. 8. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Győr most. Ha gazdmenre mész Győrbe, akkor az első év után átjelentkezhetsz Sopronba, ha Győr nagyon nem tetszik. Csak ezért nem érdemes kihagyni egy évet.
2021. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!