Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemet kezdem, mikre lesz...

Egyetemet kezdem, mikre lesz szükség? Laptop + 1-2 db füzet? közgázra megyek, Szegedre.

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Idén voltam elsős GTK-s szakon.

Első félévben talán 2 füzetem telt be, a többi ~félig, vagy addig sem. A második félévben kemény 6 nagy füzetet sikerült teleírnom. Nem mindenki szereti, de én például szépen bevásároltam kiemelőkből (színkódolva tanulok), post it-ekből, meg ugye tollakból is.

Elég emberfüggő amúgy. Volt olyan szaktársam, aki lapokra írt, és otthon beletette a mappájába. Viszont a külföldi tanulóknál már inkább laptopot/tabletet látok. Ők inkább ott dolgoznak, megnyitják az előre megkapott ppt-t és belejegyzetelnek.

Ha nem szándékozod az egyetemre becipelni, akkor nem is muszáj a laptop, jó lesz az asztali gép is. Nekem az előbbi van, de nem is szeretném magammal vinni, mert sajnálom is, valamint én igazából füzetből/könyvből tudok tanulni.

A második félévben nagyon sok beadandó/csoportmunka volt, oda meg elengedhetetlen vagy gép, vagy laptop vagy tablet.

Gimihez képest semmi különlegeset nem vettem, csak több füzetet :D

2021. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!