Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11.-ben van lehetőségem...

11.-ben van lehetőségem előrehozott érettségit tennem minden tantárgyból?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Csak informatikából, idegennyelvből és olyan tantárgyból tudsz amit már 11.-ben nem fogsz tanulni.
2021. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Idegennyelvből és informatikából lehet, illetve azokból a reál tárgyakból, amelyeknek az oktatása már véget ért számodra 10.-ben (nálunk a földrajz és a kémia voltak ilyenek, a fizika és a biológia nem, de ez nem tudom, mennyire általános).
2021. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ha estire átmennék úgy mennyi idő?
2021. júl. 10. 19:05
 4/5 anonim válasza:
45%
Amennyiben mindenből teszel záróvizsgát úgy lehet, egyébként olyan tárgyakból lehet érettségizni amikből már nem lenne órád. Én pl. informatikából vizsgáztam le 11.-ben és tettem le az érettségit.
2021. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tehet mindenből záróvizsgát. Matekból, magyarból és töriből nem lehet, és mindegyik kötelező érettségi tárgy. Látom, hogy a válaszod második felében te is kitérsz a befejezett tárgyakra, de az eleje kissé félreérthető.
2021. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!