Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Foszk-rol mikor jon ertesites...

Foszk-rol mikor jon ertesites hogy felvettek e?

Figyelt kérdés
Szeptemberben indulo napoali foszk kepzesrol mikor kapok ertesitest hogy felvettek e?Csak mert melozom kozben es van ugye felmondasi ido

2021. júl. 12. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
július 22
2021. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem csak a ponthatar kihirdetese?
2021. júl. 12. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül a ponthatár, az is kiderül, bekerültél-e. Hiszen tudod a pontjaidat, és egyébként küldenek ki sms-t is.
2021. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De allamilag finanszirozott szoval nem csak a ponttol fugg hogy felvesznek e gondolom.

sms csak akkor jon ha felvetelt nyertem nem?

2021. júl. 12. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:

De csak a ponttól függ. Kapsz mindkét esetben. Vagy hogy ön elérte xy szak ponthatari minimumat, vagy hogy on sajnos nem érte el xy minimum ponthatarat..


Hova szeretnél menni? Hány pontos lett? Tavaly és előtte mennyi volt ott a ponthatár?

2021. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mitől függene még?
2021. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azert gondolom hogy a ponthatar nem eleg ha megvan mert a ha nekem megvan a pont epp de sokaknak joval tobb pontja van gondolom oket hamarabb felveszik es igy en a sor vegen leszek.

Azert gondolom hogy jelentkezestol is fugg hogy hanyan jelntkeznek

2021. júl. 13. 09:02
 8/11 anonim válasza:
Mire jelentkeztél? Hány ponttal? Egy cipőben járok veled :D
2021. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A ponthatár nem egy random meghúzott vonal, az az előzetes ponthatár. A végleges ponthatár, ami most lesz, az a felvett emberek (legyen mondjuk a legjobb 60) közül a legalacsonyabb pontszáma. Tehát ha megvan, akkor bent vagy köztük. Nincs olyan, hogy valakit hamarabb felvesznek, mindenkit egyszerre vesznek fel, aki benne van abban a bizonyos 60 legjobban.


És az, hogy államilag finanszírozott, annak nincs köze a felvételhez, teljesen ugyanígy történik az önköltséges verziós felvételi is.

2021. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt en ertem hogy egyszerre veszik fel az embereket de amikor max fix hogy fel vagyok veve az mikor van? :D

Csak mert van egy honap felmondasi idom es jo lenne Augusztus vegig azt letudni.

Amugy televizios musorkeszitore jelentkeztem😁

2021. júl. 13. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!