Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális az tanár...

Szerintetek normális az tanár ha egy diák óra alatt bevesz egy cukrot és figyelmeztetés és egyest ír bele ellenőrzőjeben?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen.
2021. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez így nagyon hiányos történet. Mondjuk 1-es típusú cukorbeteg a gyerek, leesett a vércukra, és gyorsan bevett egy cukrot, hogy ne ájuljon el? Akkor nem normális a tanár viselkedése. Figyelni kellett volna órán, a rendbontó gyerek meg elkezdett zörögni a cukrospapírral? Akkor megérdemelte.
2021. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük fel, hogy van egy diák, aki órán benyúl a táskájában, és elővesz egy negrót, mert mondjuk fáj a torka. Feltűnésmenetesen megeszi, és erre a tanár ordítozva beír egy egyest, meg egy figyelmeztetést. Na ez nem, nem normális. Az ilyen ne menjen tanárnak.

Abban az esetben, ha a diák elővesz egy egész zacskót, elkezdi osztogatni az egész osztálynak, és direkt még csörgi is a papírokat, meg gusztustalankodik a cukorkával(mutogatja a szájában, kiköpi, stb), akkor igen, normális.

2021. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
1-est ezért nem írhat be, csak a magatartását minősítheti az ellenőrzőjében.
2021. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, egy cukor bevételéért még a fekete pont beírása is baromság.
2021. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
((Nekem van (művész-)tanári diplomám, bár nem tanítottam vele, mert a művész részével dolgozom, de azt tudom, hogy van pl. pedagógusok etikai kódexe, amelyben sok ehhez hasonló kérdésre adott, hasznos válasz van, csak éppen sok tanár b.szik rá, mert alulképzett, vagy etikátlan ember. Persze jó tanárok is vannak, nem szabad általánosítani! A válasz pedig az, hogy a tanárnak a tantárgy-béli tudásod kell értékelnie, tehát nem adhatna ilyenért 1-est. Az osztályzat (akár egy jegy, akár félévi, vagy év végi) azt tükrözné elvileg, hogy mennyi a tudásod az adott tárgyból, nem azt, hogy ettél egy szem cukrot, vagy nem.
2021. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!