Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam, ennek van valami negatív hatása az elkövetkezendő életemre nézve?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jogos volt, akkor max kicsit elgondolkozol, amúgy érettségidben nem lesz benne.

Esetlegha iskolát váltanál, akkor lehet valamennyi befolyása, amúgy nem.

2021. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A mostani magatartásjegyedre lehet hatással. Meg esetleg az iskolában a későbbi megítélésedre, ha olyasmi balhé volt, aminek a csodája nem csak 3 napig tart.

Általában addig tart.

2021. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem történt nagy dolog, csak annyi, hogy elmaradt pár óránk a suliban, ezért 12 óra előtt is hazamehettünk volna, de osztályfőnök meg azt mondta, hogy 12 óráig maradjunk bent, mert addig ő a felelős értünk, én meg hamarabb elmentem :D.
2021. jún. 10. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikban igazságtalanul megkaptam életem első beírását az igazgatóhelyettestől, amiért nem voltam hajlandó odaadni a telefonomat technika órán a tanárnak. A tanár azt hitte, hogy zenét hallgatok, amiért a füles a nyakamban lógott, csak takarta a hajam, és mivel egy zenét hallgattam, tehát ugyanaz ismétlődött, leállítani se állítottam. A tanár egyből el akart venni a telómat és az igazgatóiba vagy hova vinni. A fiúk minden órán telefonoztak, többször szóltak rájuk, mégis maximum csak az asztalra kellett kirakniuk, óra végén vissza. Hát én ebbe nem mentem bele, hogy egyszer történik félreértés, és máris elvenné tőlem.


Kaptam az igazhatóhelyettestől szent beszédet, meg sem hallgatott csak csöndre intett. Könnyek árja volt, ami ott a folyosón kijött belőlem.


Na azóta már rájöttem, mekkora faxság az egész beírásos történet. Akinek jogosan történik a beírás, az valóban elgondolkozhat rajta, ha valami rosszat tett. De úgy maga a beírás nagy nudli, csak a szülőnek egy tájékoztató, hogy helo, ezt csinálta a gyerek.


Mellesleg, azt hiszem max a magatartásba számít bele, ha beírásod van, de az is olyan, hogy a kutyát nem érdekli.


19/l

2021. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, a legtöbb esetben sehol sem jön fel ez a téma, max tudsz mondani róla egy sztorit..

Sokszor inkább csak azon múlik, hogy milyen napja van a tanárnak.

Nem most volt, de én az első és utolsó intőm akkor kaptam, amikor hülyültünk a folyosón tanárva várva, támaszkodva lökdöstük egymást, majd egyikünk megbotlott és elesett. Jutkagechi nyilván akkor jött fel, és még attól is elkérte az ellenőrzőt akinek semmi köze nem volt semmihez, csak éppen ott állt.

Nyilván mindenkinek a szülője reklamált, és kb megszégyenítve ordibált egyesével velünk órán, hogy akkor jöjjön be az anya és végezze el a munkám ha annyira okoskodik :D


Eleinte szarul is éreztem magam, hogy valami hatással lesz a további iskolás életemre, mivel hogy elvesztettem az intőszüzességemet. Hát guess what, totál nem érdekel már mi történt, sehol sem jött fel, annyi hogy benne volt a nyolcadikos ellenőrzőmben, de ennyi. Nehogy már egy ilyenen aggódj, felejtsd el az egészet

:D

Így l utólag talán még bánom is, hogy csak ennyi "rosszcsont" élményem maradt vissza arról a pokol helyről.

2021. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Semmit nem jelent. Viselkedjél ha jogosan kaptad, ha jogtalanul akkor a tanár egy pöcs, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Ha sokat kapsz kirughatnak.
2021. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6-os kiegészítés: Én rengeteg beírást kaptam általánosban, igaz csak szaktanárikat, de volt hogy ofőit is. Felvettek a város legjobb középiskolájába.
2021. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jelentéktelen hülyeség, nem számít semmit nyugi
2021. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!