Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vízvezeték szerelőnek szertnék...

Vízvezeték szerelőnek szertnék tanulni. sok pénz kell egy vállalkozás beindítására?

Figyelt kérdés

szakmát ismerem,tudom mit kell csinálnia egy vízvezeték szerelőnek (nagyából) érdekelt és utána nézetem.


Negyedóra böngészés után fell adtam,nem keresgéltem tovább kérdésemre a választ,mert nem találtam semmit,még ezzen az oldalon is nézelődtem de semmi eredmény.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. júl. 16. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Apám kollégája már az lett, szóval neked sem lehetetlen.
2021. júl. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Víz-gáz-fűtésszerelő vagyok.


A szerszámozottság ca. 1 millió (présgép pofákkal, próbapumpa, normális kéziszerszámok, gépek), kell egy autó amibe minden elfér.


De azt csak úgy mondom, hogy ha elvégezted az iskolát az még messze nem elég, csak papíron leszel vízvezeték szerelő. A tapasztalat az amit nem pénzért árulnak.

2021. júl. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Katás vállalkozóként havi 50 ezret kell befizetned+ a könyvelő, ez mifelénk havi 5-10 ezer könyvelőtől függően. Nem tudom az országban máshol mennyi. Na ezzel fixen számolhatsz. Akkor nem ettél, éltél, nem vettél semmit. Nem tudom milyen szerszámok kellenek de biztos kell, ezt folyamatosan venni kell hogy egy idő után minden meg legyen. Kell ugye egy kocsi, amit fenn kell tartani. És ugye anyagra is kell valamennyi pénz mindig. Ha még semmi munkád, kuncsaft köröd nincs akkor ne légy vállalkozó a semmire mert eladósodsz. Érdemes egy munkahelyet keresni és mellette “maszekolni” és ha elég maszekod van akkor lehet munkahely mellett vállalkozás az havi 25 ezer. Ha meg annyira sok kuncsaftod lesz akkor érdemes főállásban vállalkozóvá válni. Ez egy folyamat, sok ismerősöm beleugrott mert jól hangzik hogy juj vállalkozó vagyok utána meg eladósodott. Akkor légy az ha már van annyi sok munkád egész évben folyamatosan hogy eltart. Na ezt mi így csináltuk a férjemmel, nem volt könnyű.
2021. júl. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

" főállásban vállalkozóvá válni"

A Katás is főállásos vállalkozás?


És magánszemélyként nem lehet? Hogy valami másról ad számlát.

2021. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,sok tapasztalat kell hozzá megismertség,de ha jó vagyok ezzel nem lesz gond ;) .
2021. júl. 16. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:

4

Az nem főállás ha egész nap ezt csinàlja? Akkor mi?

2021. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!