Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégium jobb Pécsen?

Melyik kollégium jobb Pécsen?

Figyelt kérdés
Jakabhegyi vagy a Boszorkány úti között vacilálok. Btk pszichológiára jelentkeztem.

2021. júl. 16. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül én szerintem inkább a Jakabhegyit választanám. Ott ugyan 3 fős szobák vannak, de a Boszorkányhoz képest arányaiban nagyobbak a szobák és a közös helyiségek is, a konyhában pl. van asztal és nekem az a koliból tökre hiányzott :D Amúgy a szobák felszereltségét tekintve nagyon hasonlók a kolik, tehát kb. majdnem ugyanúgy néznek ki, ugyanolyan vagy legalábbis hasonló bútorok is vannak. A Jakabhegyi közelebb van a BTK-hoz, a teraszáról nagyon szép kilátás nyílik a városra, van ott edzőterem is, ha az esetleg érdekel. Valamint ott sok a BTK-s, hiszen közel van a kar. A Boszorkány sem rossz (sőt, amúgy szerintem Pécsen egyik koli sem rossz, max. picit távolabb esnek egyik-másik karoktól), de nekem a Jakabhegyis szobák szimpatikusabbak, maga a koli picit magasabban van az egyetemhez képest és "hegyet kell mászni", kevesebb busz is jár arra (pl. az állomásról), de van étterem, papírbolt, bulik is szoktak lenni, tulajdonképpen onnan is szép a kilátás. Én amúgy BTK-sként a Szántóban laktam, ami picit távolabb esik, de szerintem tök jól be lehetett járni onnan is és nagyobbak voltak a szobák, ami nekem mondjuk pozitívum volt. Viszont bármely koliba kerültem volna szerintem meg tudtam volna barátkozni vele, mert nagyon rossz véleményeket senkitől sem hallottam.

Amúgy a neten vannak képek, youtube-on is vannak a kolikat bemutató videók. Ha még nem láttad őket, akkor szerintem érdemes megnézni őket.

2021. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, a jakabhegyiről egy jó kis történet, még jópár éve volt szerepjáték verseny a koliban hétvégén, én is neveztem. Reggel kezdtük, olyan 11 óra lehetett, amikor éreztem, hogy ki kell mennem szarni. Volt kinn a folyosón egy wc, bementem, hát basszus, a wc púposan tele volt szarral, majdnem elokádtam magam. Szerencsére a közelben volt a munkahelyem, átrohantam és megkértem a portást, ohgy engedjen be, ott végülis tudtam szarni. Na ilyen igényes hely az.
2021. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!