Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átlagosan 8. osztályban...

Átlagosan 8. osztályban naponta mennyi tanítási óra szokott lenni?

Figyelt kérdés

Ha csak a sima órákat nézzük, és nem jár a diák emelt órákra.

És a 0. óra is egynek számít, de gondolom ezt tudjátok :D



2021. júl. 17. 11:05
A kérdező szavazást indított:
3
4
5
6
7
8
9
10
11
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskolánként eltérő. Nekem nyolcadikban minden nap 6 órám volt, de még jártam heti egyszer matek szakköre és matek felvételi előkészítőre.
2021. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyolcadikban minden nap 6 órám volt (ELTE Apáczai gimnázium)
2021. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem ebben a diák-kizsigerelős rendszerben jártam általánosba, emlékszem, hogy átlagban 6 órám volt egy nap, volt, mikor 7 is, cserébe pénteken összesen 4 órám volt, délben végeztem:D

Aztán bekerültem elitgimibe, ahol tagozatos természettudományi tárgyaim voltak emelt óraszámmal, két idegennyelvet kellett tanulni, stb... így minden nap 8 órám volt, pénteken 7... na az úgy hirtelen durva váltás volt, de utána megszoktam:)) Végzősként megint jobb lett, kiestek azok a tárgyak, amikkel nem mentem tovább (földrajz, fizika stb..) és maradtak az emeltes tárgyak (biosz, kémia), meg a kötelező közepek. De ez nem most volt.

2021. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hét órám volt heti háromszor, kétszer pedig hat. Gimiben mindennap nyolc, egészen 12-ig. :/ Estin 4-5 óràim voltak, de az már csak szakma volt.
2021. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!