Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy teljes állásban alkalmazot...

Egy teljes állásban alkalmazott középiskolai könyvtáros tanár, akinek van egy tanítható szakja is, hány normál tanítási óra (a másik szakjának tantárgya) megtartásával bízható meg?

Figyelt kérdés
Mennyi közismereti óra megtartása az, ami már nem engedhető meg a rájuk vonatkozó szabályok szerint?

#tanár #könyvtáros tanár
2016. szept. 9. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Petróczi oldalán keress rá erre, ő egy jó kis táblázatot és számítást is mutat.


Annyi órával bízható meg, amennyivel az igazgató megbízza, csak az a lényeg, hogy a maximális kötelező óraszámba bele kell férnie a könyvtári nyitvatartásnak is, ha van, a könyvtári óráknak is.


Én. pl. 13 órában tanítom a másik szakom, 9 órát vagyok nyitva, 4 eszmei órám van, ezen kívül heti két kötelező adminisztráció fér az órarendembe, plusz heti két órát ügyelek. Ez a hivatalos. Nem hivatalosan fél8-tól fél5-ig benn vagyok a suliban és még hazaviszek egy csomó munkát.

2016. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!