Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri 2021ben a térinformatik...

Megéri 2021ben a térinformatikus/ geonformatikus képzés?

Figyelt kérdés

Idén felvételiztem a Szegedi Tudományegyetem Geográfus MSC szakára, Geoinformatika szakiránnyal / specializációval szeretnék végezni.


Gondolkodom a PhD-ben is utána (szeretnék egyetemen oktatni/kutatni), viszont itt van a fejemben a kérdés ha nem sikerül bejutnom PhD-re akkor lesz esélyem elhelyezkedni? A Gis skillek meg vannak,+ phyton, html, c++, php skillek is de nem a legjobban ( egy rendszergazda végzetségem van, +BSC Földrajz).


Azért ennyire tág a kérdésem mert, hasonló izomsorvadásban szenvedek mint Stephen Hawking és már szinte csak ezzel nincsennek jó kilátásaim munkavállalásra, fizikai, állómunkák szinte kilőve (még járóképes vagyok de évről évre romlik az állapotom) .. Viszont 2 évet sem szeretnék elpazarolni az életemből..


Ha valakinek sikerült elhelyezkednie a szakkal azt megköszönném ha válaszolna.



2021. júl. 17. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Azok szemét mocskos emberek akik ott vannak.


ELTE-re menj.

2023. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!