Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem emelt érettségi,...

Történelem emelt érettségi, de hogyan?

Figyelt kérdés
Már van érettségim, de most pontgyűjtés és egystemi tanulmányok miatt emelteznem kell. Törit választottam. Hogyan készüljek fel rá? Szerettem a törit és jól ment, de a töritanárom gimiben egy link alak volt, soha nem tanított semmit aztán random 1-2-3-as jegyeket beírt. Végül hármast írtam közép szinten mert megutáltam, nem fektettem bele kellő időt, órán nem tanultunk semmit, meg szerintem alul is lett értékelve mind az írásbelim mind a szóbelim. Elővettem a 9-es töri könyvem és azt tanulom, majd a 10-11-12-őt fogom. Vegyek igénybe tanári segítséget? Érdemes megvenni a 2022-es töri emeltre felkészítő könyvet? Ha igen melyiket? Az érettségiket megcsinálom majd újra természetesen. Más ötlet ami segíthet? 80%-ra kellene megírnom kb, hogy államira felvegyenek. 1 év alatt sikerülhet egyetem mellett? (Jarok most is egyetemre)

2021. júl. 18. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!