Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz töriből emelt...

Mennyire nehéz töriből emelt érettségit tenni 80+ %-ra minimum, egyetem és munka mellett? Mi az a tárgy ami “könnyebb” ? Infó pl könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nehéz, gondolom, ősszel vagy kövi májusban mennél. Munka mellett talán a májusit javasolnám, de arra fel tudsz készülni, ha jól osztod be az időd, illetve azokat gyakorlod, amiket az érettségin kérnek.

Szerintem az, hogy mi könnyebb vagy nehezebb, az egyénfüggő, nem lehet így megmondani. Inkább az alapján dönts, hogy mi kell neked a felvételihez. De a töri emelt egyáltalán nem irreális gondolat 80+ra.

2021. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyelvből könnyebb emeltezni


Ha már van emelted nyelvből a második legkönnyebb a töri (ezt mindenhol elfogadják)


Emelt info szerintem nehéz mert van programozás (mondjuk az se megtanulhatatlan)


GYK-n olvastam, hogy a földrajz is egyszerű az emeltbe (de azt nem fogadják el a legtöbb helyen)

2021. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!