Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Mechwart András...

A debreceni Mechwart András gépipari és informatikai technikumba milyenek a tanárok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Az összes tanár kedves
Többségében kedvesek
Egyik fele a tanári karnak jó a másik fele rossz
Többségében rosszak
Minden tanár rossz
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Már maga az az iskola is egy rossz vicc, hagyd a picsába menj inkább gimibe.
2021. aug. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért te oda jártál?
2021. aug. 2. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére nem, de több emberkét is aki odajárt aztán a végén egészen más foglalkozást válaszott, viszont ez az iskola elég erős nyomot hagy az ember lelki világában, ha marad még utána.
2021. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Életem legrosszabb döntését hoztam amikor a mechwartba jöttem 9-esként. Talán ha 2 szóval kéne jellemezni ezt a 4 évet hogy ge*i sz*r :((( KSM-et kaptuk meg ofőnek hát vele ez a 4 év kb 40nek tűnt és sajnos rossz értelemben hogy már azt várta az ember mikor lesz már 12-es, mert szinte mindenért üvöltözött az osztállyal, ami nem tetszett neki. szerintem egy embernek a középiskolás évei talán a legszebbek kéne hogy legyenek, de itt semmi féle közösségi élet nem volt nagyon... Kirándulni stb szinte sehova nem mentünk az osztályközösség se volt enyhén szólva se a legjobb amire rátett az osztályfőnök hogy ne is legyen jó, csajozás ilyesmi fullosan kimarad az ember életéből ami szerintem az egyik legrosszabb amit "kaptam" az iskolától hát igazából külsős gyakorlat egyáltalán nincs ami miatt elmegy az ember kedve az informatikától hogy csak virtuálisan csinálgattunk mindent gyakorlatból, megírtam egy olyan érettségit amivel infós szakokon kívül semmire nem vesznek fel egyetemre, szóval így elég kilátástalannak érzem az életem :c hát így röviden ennyi az iskoláról
ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!