Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A DSZC Mechwart András informa...

A DSZC Mechwart András informatokai suli Okj-s Infromatikai rendszerüzemeltető szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az éven, érettségi után szeretnék oda menni, és úgy hallottam hogy esti képzés. Ez miben merül ki?

2020. jan. 14. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Programozás, hálózatkezelés, nagy részt inkább hálózatkezelés. Nem sokra mész vele. Én ezt tanultam négy évig és az ötödik éven nem maradtam, de maradt sok osztálytársam, ők mind a Bosch-ban vannak most a soron, sehova nem kellenek(helyesbítve: 10 osztálytársam maradt ott, abból 7 van a soron, ketten futárok, egynek pedig már 11-ben volt programozói állása, mert felfedezték).
2020. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően csak egy fix pont kell az egyetem előtt és erre gondoltam.
2020. jan. 14. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Az nem biztos pont, hogy kijárod és nem lesz benne soha munkád, mert nem kell ilyen végzettségű ember sehova. Persze ez csak az én véleményem, ha érdekel, akkor persze, érdemes megcsinálni, az esély megvan, hogy ha jó vagy felfedeznek. Tudsz programozni?
2020. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!