Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertől...

Szerintetek szeptembertől jelenléti,vagy online oktatás lesz?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Jelenléti
Online
67 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
És arra mennyi az esély,hogy jelenlétiben kezdődik,és online folytatódik?
2021. júl. 22. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hibrid lesz, gyakorlatra be kell majd járni de majd odaadják elméletre az anyagot.

De simán lehet hogy októberig jelenléti és utána lesz csak hibrid.

Teljes online szerintem nem.

2021. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem eleinte jelenléti lesz, később hibrid vagy teljesen online, ahol megoldható.
2021. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem online.

Minden európai országban romlanak az adatok, újra szigorítanak stb.


Ráadásul Magyarországon már a virulógusok is megmondták, hogy fix a 4.hullám. + Az indiai mutáns itt is uralkodóvá fog válni, valamint sokakat kínaival oltottak, ami a legkevesebb antitestet termeli sokaknál, meg itt van sok oltatlan.


Én "félek" az Ősztől, mert egy ideiig oké az online, de egy idő után "bekattansz". Ettől félek igazán.


De sztem yz lesz mint tavaly, amig nagyon nem felfelémegy a járványgörbe, addig jelenléti/ vagy hibrid, amint nagyon emelkedik (elvileg az indiainál így van) azonnal lezárások, meg csüccs a gép elé.

2021. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!