Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jelentkezhetek a Debrece...

Mikor jelentkezhetek a Debreceni Egyetem kollégiumába?

Figyelt kérdés
Tegnap este derült ki, hogy felvettek oda, ahova szerettem volna, és nem vagyok tisztában, hogy hogyan is működik pontosan a kollégiumi jelentkezés. Őszintén szólva eddig nem is foglalkoztatott a kérdés, gondoltam úgyis tájékoztat valamilyen módon az egyetem, de már többen is mondták nekem, hogy már nem tudok jelentkezni és, hogy már lemaradtam róla. Keresgéltem interneten, megtaláltam a Debreceni Egyetem kollégiumának a honlapját, ahol azt írják, hogy ki kell tölteni egy pályázati lapot, és elküldeni az egyetemnek augusztus 6-ig. Viszont kell hozzá Neptun azonosító, amit nem kaptam meg. Mikorra várható, hogy megkapom az azonosítót? Valaki hamarabb kapja meg? Ezáltal valaki hamarabb tud jelentkezni koliba? Olvastam olyat is, hogy valaki azonnal megkapta a kódot. Sajnos egyáltalán nem vagyok tisztában azzal, hogy mit kéne most csinálnom. Előre köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 23. 13:34
 1/2 B.Dönci válasza:
0%
Le kellett adni már a jelentkezést juni 23.ig
2021. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jövőhéten megkapod a kódodat és aznap a Neptunban tudod is intézni, nekünk péntekig van a határidő. Az első válaszoló felsőéves kolis jelentkezést írta, gondolom nem olvasta el a kérdés alatti szöveget. Jövőheten el tudod intézni.
2021. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!