Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli ÁJK jogász szakon...

A Károli ÁJK jogász szakon tényleg sok a sznob?

Figyelt kérdés
Azt hallottam több embertől, hogy nem a legjobb a társaság, ráadásul nagyon sok a fideszes. Tényleg így van?

2021. júl. 23. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatásban nem számít, milyen politikai nézeteket vallasz.


Jah, bocs nem ide...



Ezt nem lehet így random megmondani. Kicsit fenntartásokkal kezelem az ilyen egyetemi intrikákat, anno rászaladtam a cumira egy "ó, ezen a vizsgán mindenki átmegy, a tanár az unokáiról beszél" jótanács miatt.



Szóval csak módjával, menj oda, de a tanulás legyen az első, nem kell feltétlenül spanolni mindenkivel, a politikáról meg végképp nem kell szeptember 1-én nyilatkozni.

2021. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanam, sem azt, hogy fideszes, sem azt, hogy legjobban sznob hely... Meg jo, nem mindenki erettsegi utan megy oda, de 18-19 evesen altalaban nem a politikaval fog foglalkozni az ember... :D
2021. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én ide jártam a jogi szakra. Én nem szerettem , nem érzékeltem az áhitott közösség erejét sem . Szerintem zárkozottak az emberek . Sznobok mindenhol vannak , mivel ide nem kell túl sok pont mint egy ELTE-re ezért, így sok olyan embert is felvesznek akik nem ide valóak .
2021. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
KRE-ről mentem át az ELTE-re. Kre-n inkább alkalmatlanok vannak, fb csoportban, órák között a hőbörgés ment csak kb, hogy “hát én ezt biztos, h nem” “mit képzel már a tanár”. Vizsga előtt 2 héttel még anyagunk sem volt, nem hogy leadott óra. Azért mentem KRE-re, mert egyházi és nekem fontos volt, h refis maradjak. Most ELTE ég és föld. Már most összejár a csapat, a felsőbbévesek bombáznak a jegyzetekkel, tanulócsoport szerveződik, van tanál aki már most feltöltötte a jegyzeteket, leírta az elvárásokat. Eltén talán több a tényleg pénzes “sznob”, de KRE-n meg a szájhős. Politikailag meg maga a tanárok sem nagyon leplezik a hovatartozásukat egyiken sem. Diákok körében még erről nem volt szó sehol, legalább is ahol én is ott voltam. Fáj a szívem a KRE miatt, mert egyházjoggal, kanonikus joggal szeretnék foglalkozni, de ELTE kellemes csalódás volt eddig.
2021. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a kánonjog az a PPKE?😆
2023. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!