Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnök bsc mellé üzemmér...

Gépészmérnök bsc mellé üzemmérnök-infó?

Figyelt kérdés

Hogy látjátok, van értelme? Én úgy tapasztaltam, hogy nagyon ajánlják az infós-a gyakorlatias-infós tudást a gépészeknek, többek közt a volt főnököm is mondta, hogy örülne, ha értenék valamennyit a programozáshoz. Aztán ott van az is, hogy engem is érdekel.

Gépész Msc-t nem csinálok-jártam 1 félévet-de totál időpazarlásnak éreztem. Van bennem szakmaváltási szándék is, mert nemigen tetszik ez a gépészeti dolog, de jelenleg kénytelen vagyok ebben dolgozni.

Mérnökinfót ne is írjátok, mert azt nem vállalnám be semmi pénzért. Egyrészt hosszabb, másrészt drágább, harmadrészt messzebb lenne, mint ahol üzemmérnök infót tudnék tanulni, és persze munka mellett csinálnám.


Ja és a GDF jöhet csak szóba, mivel olcsóbb és az van közel nekem.


Szerintetek?



2021. júl. 24. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

csak nehogy az legyen a vége, hogy elvégzed, aztán webshop írás közben jön rád az érzés, hogy hmmm ez a szakma is egy kalap szar


én inkább egy bootcamp-et ajánlok, neked már van felsőfokú formális műszaki végzettséged, nem kell még egy

2021. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért a műszaki ágazatban maradnék vele, nem webshop írónak mennék :D
2021. júl. 24. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Sztem teljesen jó meglátás. Matekos alapjaid már azért erősen megvannak, ezenkívül biztos, hogy el tudsz fogadtatni pár egyéb tárgyat is, így tudsz az infós vonalra koncentrálni. Egyébként egyre több helyre kérnek programozói tudást is még ha teljesen más szak területről beszélünk akkor is.
2021. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jó ötlet, ess neki!
2021. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!