Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek minek kellenek egy első...

Ezek minek kellenek egy első osztályos felszerelésébe?

Figyelt kérdés

Nézegetem az unokaöcsém tanszercsomag listáját és vannak amiken megakad a szemem.

Pl. a rajzlapokon kívül mi a búbánatra kell még műszaki rajzlap is? Ráadásul annyi, amennyi rajzórájuk nem is lesz egy évben.


Vagy itatóspapír?

Komolyan utána kellett néznem, hogy mi az pedig irodai munkám van, de soha nem volt ilyen a kezemben.


Ráadásul mindenből olyan mennyiségeket kérnek be, amit el nem tudok képzelni, hogy elfogják használni egyetlen tanév alatt.

Nézegettem más iskolai listákat, ott csak egyet kérnek olyan dolgokból aminél nála kettőt, pl. két doboz számolókorong.

Vagy 30db boríték… a listán szereplő dolgokból 2 van megjelölve, hogy borítékba tenni.


Részünkről hál isten nem kell ezen filléreskedni, de tudom, hogy nagyon sok helyen hatalmas kiadás az iskolakezdés, és ahogy belenéztem tényleg vannak szerintem abszolút felesleges vagy felesleges mennyiségű dolgok amiket megvetetnek a szülővel.


Ráadás: amiből 2 kell azt csak úgy lehet kapni, hogy 3 vagy 4 darabos csomagolásban, amiből 30 kell az 20-as csomagban van tehát kell venni 40-et stb.


2021. júl. 24. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert akik ezeket összeírják,semmi közük a tanításhoz.
2021. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első.

Igazából az a helyzet, felesleges ennyi hülyeséget megvenni. Nyilván rajzlap, írólap, ceruzák, filcek kellenek egy elsősnek, de ami ránézésre is ostobaság, az csak a fiókban fogja a helyet foglalni évekig (amíg ki nem dobjátok).

2021. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!