Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri az ELTE proginfo...

Megéri az ELTE proginfo szakképzés az én esetemben?

Figyelt kérdés
Infóval autodidakta módon kezdtem foglalkozni. 1.5 éve dolgozok IT minőségbiztosítási területen, most QA gyakornokként (második IT-s munkahelyem). Nagyon szeretem csinálni és folytatnám ezen a vonalon. Most "egészségügyi infot" tanulok, de a szak eléggé vegyes saláta, 30 emberből 3 ért is hozzá az évfolyamon, szóval gyenguszka a programozás része. Folyamatosan fejlesztem magam, tervezek certificate-ket is szerezni (pl ISTQB), de a munkámhoz szeretnék kicsivel több programozást tanulni iskolai környezetben. (Nem akarok fejleszteni, csupán automatizált tesztekhez meg "háttértudásnak" lenne jó). 2 évnyi állami félévem van még és gondoltam, hogy akkor erre áldoznám. Bootcampeket inkább kihagynám, levelezőt is. Esti képzéssel nagyon szemeztem, de az drága és ütközik pl.nyelvkurzusokkal. Nappalira azért nem mennék (de, ha esetleg szóba jöhet). A diploma nem számít számomra, inkább önmagamért csinálnám, de nem gondolom, hogy most szükségem van a teljes bsc képzésre (honlapon azt írták, hogy később sok tárgyat elfogadtathatok)

2021. júl. 24. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
90% ban matekozni fogsz. A programozást nem ott fogod megtamulni.
2021. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban matek elméletorientált az egész. Maradék tárgy a netes doksiból táplálkozik. A tanár is onnan pakolja összes az anyagot és úgy megöleli a matematikai tanszék tantervben.
2021. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!