Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell az egyetemen...

Hogyan kell az egyetemen jelentkezni/pályázni a kollégiumra? Szegedre megyek.

Figyelt kérdés
Hol kell leadni a jelentkezési lapot? Egyáltalán hol találom meg a beadásra a lapot? Mi kell a jelentkezéshez?

2021. júl. 25. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a helyi hallgatói képviselet oldalán tájékozódhatsz

de amíg nincs neptunkódod addig semmit nem kell tenned

2021. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Modulon keresztül.

Oda Neptun kóddal tudsz belépni

Kitöltöd a szociális helyzetfelmérőt

Csatolod a kollégiumi jelentkezést.

2021. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Még nem késtél le semmiről.


Itt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


A 2-3 válaszokban leírtam mindent, ide is csak ugyanezt tudnám írni. Ja és neked is elküldöm, amit a másik kérdezőnek, hasznos. 😀

2021. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És... A Neptun kódot azt e-mailben vagy postai úton kapom meg?
2021. júl. 26. 13:28
 5/14 anonim ***** válasza:
E-mailben
2021. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyetem már nagyon ritkán küld postai levelet, akkor is csak a hivatalosabb dolgokról (oké, hogy ez is az, de erről már nem küldenek pár éve).
2021. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Írtam.
2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Nagyon hasznosak voltak, hálás vagyok! :)
2021. júl. 26. 13:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Elvileg email-ben kapjuk meg a kódot, gyakorlatilag meg már szombaton regisztráltam, hisz már akkor bent voltunk a rendszerbe. Kapsz egy hat jegyű azonosítót amit meg kell jegyezz, ehhez társítanod kell egy jelszót. Ezentúl ezzel tudsz belépni a Neptunba, a Moduloba és a Coospace-be is.


Látom sokan írják itt gyakorik, hogy nem kell még sehova sietni, én azért nem halogatnék annyira ha nem muszáj...


A Moduloba ki kell tölteni egy szociális felmérő adatlapot, ahova elég sok mindent fel kell tölts, legalábbis nekem 1 lap beszerzése (önkormányzat által kiállított lakcímigazolás) elvette az egész napomat... Először az önkormányzatnál voltam, utána elküldtek a kormányablakba, onnan meg visszaakartak küldeni az önkormányzathoz... Na mondom már nem azért, de éppen onnan küldtek... A nap végére sikerült megszereznem az igazolást, viszont még így is maradt feltölteni való dokumentum... Na és ha miden fel lesz töltve, és beadod a szociális felmérőt, na majd csak utána tudunk koliba jelentkezni, ösztöndíjat&bérletet igényelni...

Mivel még nem adtam be a szociális adatlapot, így még én se tudtam intézni a többit se... Kíváncsi leszek mennyi mindent kell majd a többi dolognál feltölteni, elég szűkös az időkeret... Én azt mondom időben, semmint lekésni a jelentkezést.

2021. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyakorin*
2021. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!