Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bme gazdaságinformatikus vagy...

Bme gazdaságinformatikus vagy Corvinus gazdaságinformatikus msc?

Figyelt kérdés

Ebben a félévben(mostani ősszi) végzek Bge pszk a gazdaságinformatikus alapszakkal és szeretnék mscre is jelenkezni és ennek a 2 intézménynek a képzése tetszik de nem tudok dönteni melyiket válasszam.

A BME-én tetszik,hogy van duális képzésre lehetőség így jobban össze tudnám egyeztetni az órarendet 1 gyakornoki munkával.

Valaki aki jár a 2 képzés közül az egyikre letudná a tapasztalatait?



2021. júl. 26. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Corvinusra jártam anno, nem ginfóra, hanem más szakra, és nekem nem tetszett, hogy tele van gazdasági tárgyakkal. Nos nem hardcore szakmai gazdasági tárgyakkal, hanem ilyen értelmetlen menedzsment tárgyakkal, aminek se eleje se vége. Akit ez érdekel annak biztosan tetszik.


Én ginfó bsc-re járok jelenleg, és néztem a corvinuson is az alapszakot, és ugyanezt láttam: rengeteg a gazdasági, menedzsment tárgy, és kevesebb az infós, matekos tárgy. Ami nem feltétlenül baj, mindenkit más érdekel.


Egyébként töltsd le a tanterveket meg a tárgyleírásokat, és már látni fogod a különbséget.

2021. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!