Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz egy gazdaságinf...

Mennyire nehéz egy gazdaságinformatikus szak elvégzése?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
közepesen nehéz
2020. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Kb. mint egy kereskedelem és marketing szak.
2020. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Az informatika a legnehezebb szakok között van. Elé sorolnám a prog és mérnök infót, a többi programozós és fizikas tárgy végett. De egyáltalán nem egy kermark, gazdmen szak.
2020. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Kermark...? :D Na, persze...! Kezdjük ott, hogy programozás, és már meg is bukott a kermark kétharmada.
2020. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

#4: programozáson az informatikus hallgatók nagyrésze is bukik :D

Nem csak Java, C++ és társai vannak, ne felejtsük. Lineáris programozás, operáció kutatás. Különböző differenciál tárgyak, mint párhuzamos programozás, optimalizálások, webtechnológia és még sorolni lehetne.

2020. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Miért bukna meg programozáson a marketinges? Ilyen hülyeséget.
2020. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Nehezebb mint egy kermark, vagy közgáz mert infó részen kell logikusan gondolkodni. Nem elég ha bebiflázod A meg B programozási tételt, ha pl általánosságban van egy növekvősoros tételed, bebiflázod és ZH-n csökkenőben kérik a sorozatot akkor ahhoz már nem tudsz szólni. (persze ez kb 4 sor szóval, itt 1 változót felcserélni nem egy nagy tudomány, de példának megfelel)

Közgázon bebiflázod hogy ez meg az így írható le mint tétel azt úgy fogod tudni leírni, nincs más. Nem véletlen 400-450 es ponthatárokkal indulnak az államis képzések. Aki oda bekerül az 80%-ban elvégzi.

2020. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk C++ olyan 100%-al nehezebb, mint a Java. Szóval C++ban többen buknak, Java egy nagyon egyszerű nyelv.


Igazából...akor c++ profi, utána már mindegy milyen nyelv. Java,php vagy akármi..pár nap alatt elsajátítja..

2020. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Aki c++ban profi*
2020. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te például egy kreatív ember vagy, akkor:


most saját példa, én közgazdasági szakközépiskolába jártam, kereskedelem-marketing szakmacsoportba.


Elméleti gazdaságtan: rossz, sok, nagyon kell figyelni, nehéz, zavaró tantárgy ---ehhez amúgy matekos agy kell


Marketing mint tantárgy: Ez jó, ez kellemes, ez szerethető, érdekes is tud lenni ---ez megy józan paraszti észből


Nemzetközi kereskedelmi ismeretek: rossz, sok. ---ehhez magolni kell rengeteget, szó szerint rengeteget


Meg még angol: ez jó , ezt szeretem:)


ja és az elméleti gazdaságtan egy része is magolós, de azt túl lehet élni, nálunk talán az osztályban a számolós részével akadt gondja egy-két embernek. De megcsinálták, de azért szal kellett még talán egy javító dolgozat 1-2 embernek. Nekem nem, nekem meglett a 3-as, én tök ügyi voltam. Ja de egyébként még az is számít, hogy jó tanárod legyen hozzá. Nekem volt szerencsém EGT-ből nagyon jó, de nagyon rossz tanárhoz is. Nagyon rossz tanárral kezdtük első év első félévében, arra tippelek, hogy akkor az egész osztály kábé bukás-közelben volt; és asszem ezt a tanárunk is tudta; második félévtől kaptunk egy nagyon jó tanárt. És még utána levő évben meg mégjobb tanárt kaptunk, szóval akkor meg már tényleg nagyon király volt, de aki másodiknak jött, ő is szupi volt eléggé; de az első, na ő teljesen rosszul magyarázott.

2020. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!