Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapom meg a neptun kódom?)

Resistor kérdése:

Mikor kapom meg a neptun kódom?)

Figyelt kérdés

Sziasztok, Debreceni egyetemre nyertem felvételt a mai napon kaptam meg a besorolási döntést amiben a neptun kódomnak kéne lenni ami kellene a koli jelentkezéshez.

Esetleg van aki megkapta, vagy tavalyról emlékeztek, hogy kaptátok meg?



2021. júl. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a felvis besorolási határozatban kell lennie a neptun kódnak, hanem majd az e-mailben amit az egyetem küld. Mi sem kaptuk mèg meg (NJE). Ne aggódj, meg fogod kapni időben.
2021. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor még várunk :D
2021. júl. 27. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Augusztusban
2021. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jelszó általában a szak rövidített változata + születési év hó nap. Amit a bejelentkezés után azzonal cserélni kell:)
2021. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a spamjeim között, én ma fedeztem fel hogy ott dekkol 3 napja :D
2021. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


*spamjeid

2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a jelszó a Neééééhhhnn volt (Ne előtag és a születési dátum egyben) de ezt úgyis a kóddal együtt írják meg, hogy mi lesz az első jelszavad. Amúgy én augusztus végén kaptam még anno minden egyéb tájékoztató paksamétával együtt postán. Nem tudom azóta mi változott.
2021. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!