Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Piercingem van(orrba, septum)...

Piercingem van(orrba, septum) és holnap megyek diákit csináltatni, ilyenkor mit kell csinálni kivenni? Vagy fotoznak úgy is és mondjuk megszerkeztik?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos, nem tudom hogy működik, nagyon Koszonom aki válaszol:))

2021. júl. 28. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem szerkesztik. Ilyen hülyén fogsz kinézni a képeken, mint ahogy az életben is.
2021. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz azt se tudod h nézzek ki, nm baj szóval akar mehetek igyis meg ki is vehetem is
2021. júl. 28. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

Mint a bika... van képzelőerőm, köszi.


Ha nem akarod, hogy rajta legyen, nyilván vedd ki.

2021. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha bent hagyod, akkor rajta lesz a diákodon. Nem szerkesztik, nem retusálják, amennyire én tudom semmit nem csinálnak a képpel. (Amúgy ne hallgass rájuk, szerintem menők az piercingek, nekem a septum jön be a legjobban.)
2021. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni, senkit sem izgat ha piercinggel leszel a képen.
2021. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!