Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véletlen passzívra állítottam...

Véletlen passzívra állítottam a félévem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval. Először is miután megadtam minden adatom jött volna a félév átállítása aktívra. Többször próbáltam, nem sikerült, azzal dobott ki a rendszer, hogy tárgyat kell felvennem. Másodszor meg kíváncsiságból megpróbáltam, hogy passzívra engedi-e egyáltalán beállítani, arra viszont engedte, most viszont nem is tudom már megnyitni a fület, ahol át lehet állítani passzívról aktívra (A "beiratkozás" gomb szürkén jelenik meg, nem lehet rákattintani). Kaptam is levelet a neptunon belül, hogy "Felvett"-ről "Passzív"-ra módosult a félévem. Viszont ez nem lenne előnyös nekem, mindenképp kezdenék szeptemberben...

Előre szólok: Igen, már be lehet iratkozni, kaptunk róla emailt és igen, írtam az iskolai ügyintézőnek, viszont ezt egy 10 perce tettem, így értelem szerűen nem válaszolt még.


2021. júl. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én is most kezdek egyetemen. Neked honnan van már neptunod? Én még nem tudok semmit.
2021. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Jah megvan :D
2021. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza aktívra és/vagy szólj a TO-nak, hogy állítsák vissza.
2021. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a problémám, hogy nem tudom visszaállítani. Nem engedi, hiába nyomok rá, nem történik semmi. De szóltam a TO-nak ezzel kapcsolatban.
2021. júl. 29. 07:59
 5/5 Metionin ***** válasza:
To-s admin majd visszaállítja. Elvileg te is visszaállíthatnád de gyakorlatilag a neptun egy fos és lehet hogy túl is van terhelve, nem mindig akarja az igazságot.
2021. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!