Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire számíthatok BME üzinfón?

Mire számíthatok BME üzinfón?

Figyelt kérdés

Felvettek BME üzinfóra (440 pontom lett), már nagyon várom magát a képzést. Eddig nem tanultam programozni, mennyire lesz nehéz ott felvenni a ritmust? A közösség milyen? Mennyire nézik le a Bsc-sek a Bprofosokat? Emelt matek érettségivel megyek, 92%-os lett, így mennyire lesz nehéz a matek?

Minden tanácsot szívesen fogadok!



2021. júl. 29. 13:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Egyetemen kezdtem programozni, szerintem érthető, hogy kicsit nehezebben megy! De szeretem csinálni! Fejlődnöm kell, ennyi igazából:)
2021. nov. 6. 20:04
 22/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem is az a vicces, hogy egyesek szerint az üzemmérnökinfo nem ad elég tudást, hanem az, hogy a többi infos szak ad. 5ös súlyozott átlaggal van mérnökinfo diplomám és szart se ér az a tudás a való életben, ezt pedig 10 év ipari tapasztalat után mondom. Ilyen feltételek mellett tökmindegy melyiket végzi el az ember.
2021. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok egyet félév végén is. Az összes aláírásom meglett, kell tanulni rendesen. A végén a Hardver alapok volt nekem a leghúzósabb az Assembly-t nem élveztem. Sok jó arc van a szakon, de Bsc-n is. Eléggé segítőkész társaság, páran lenézik a Bprofot, de aki ilyen a többség bukott Bsc-n valamit :D A programozás is jó, viszont a python számomra nehézkes volt, eléggé gyorsan haladtunk, sajnos a megajánlott jegy nem sikerült belőle. Szóval így egy félévvel a hátam mögött, bátran merem ajánlani a Bprofot, mert jó.
2021. dec. 18. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!