Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek egy szakra, de nem...

Felvettek egy szakra, de nem szeretném elkezdeni a képzést. Ezt lehet valahol jelezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg is egyetemre járok, de közben felvételiztem egy másik egyetemre is (ELTE BTK, egy humán tanári szakpár). Közben rájöttem, hogy azt nem szeretném majd elkezdeni, viszont elfelejtettem törölni a jelentkezésemet. Azt tudom, hogy az is elég, ha szimplán nem iratkozom be és kész. Viszont addig is rengeteg e-mailt kapok, küldenek majd levelet stb., picit idegesít. Tudom valahol jelezni, hogy nem szeretnék beiratkozni és ne küldjenek nekem semmit?
2021. júl. 29. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem mész el a beiratkozásra.
2021. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ezt kérdeztem.
2021. júl. 29. 14:27
 3/5 anonim válasza:
84%
Én nem vagyok jártas ilyen témában de szerintem ha írsz nekik egy emailt amiben elmondod hogy mi a helyzet. Szerintem akkor utána már nem fognak küldeni semmit
2021. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De kik azok a “nekik”? Egy egyetemen kismillió iroda és ügyintéző van, nem tudom ki foglalkozik ezzel, kinek kellene írnom.
2021. júl. 29. 15:19
 5/5 anonim válasza:
Az én fejemben az az elképzelés született meg hogy az egyetem email címére elküldöd mindenféle személyes adatod pl személyi száma ezzel tudod igazolni hogy te vagy és akkor leírod nekik hogy mit akarsz. Ha ez se segít akkor nincs más ötletem
2021. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!