Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz a 2021/2022-e...

Szerintetek lesz a 2021/2022-es tanévben online oktatás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
94 szavazat
 1/5 anonim válasza:
72%
Remélem nem, de biztos az lesz😔😔😔😔😔😔😔
2021. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos biztos, hogy ismét be fogják vezetni a teljesen értelmetlen és diktatórikus intézkedések között ezt is.
2021. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem lesz,de nem szeretném
2021. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelhető hogy lesz, de az is hogy csak hibrid oktatásként
2021. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Én olyasmit hallottam hogy az egyetemek fizikailag meg akarják tartani az órákat és védettségi igazolványhoz kötik az oktatást. Akiknek ez nincs azoknak viszont nem lesz külön online oktatás.


Ha jól tudom ez a tervezet viszont ez iszonyatos helyzethez vezethet.


Eleve a legtöbb egyetem szinte kapálódzik az alacsony létszámok miatt és az oltatalanok között túlnyomórészt a fiatalok vannak. Ergo ha ezt tényleg bevezetnék akkor nagyon lecsökkenne a hallgatói létszám, ami az egyetemek működőképességét is veszélyeztetné szerintem.


Hamarosan viszont ez is ki fog derülni, hogy ténylegesen mi lesz. Én arra tippelek hogy ennyire tán csak nem hülyék az emberek és marad az online oktatás míg a 4. hullám le nem lecseng.

2021. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!