Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz a 21 / 22 tanevben...

Lesz a 21 / 22 tanevben online oktatas? Vagy mar esetleg szeptembertol?

Figyelt kérdés
Most, hogy igy az Eb-nek vege, gondolom aktualis😂😂

2021. júl. 29. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem hinném. Ma már csak az nem oltakozik aki nem akar, így aki elkapja, vessen magára. Nincs szükség korlátozásokra.
2021. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem lesz október-november magasságában.
2021. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Már a 4. hullámról és a korlátozásokról beszélnek, tehát van esély rá.
2021. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a delta miatt már most növekedésnek indult az esetszám. Meglátjuk, meddig megy föl, mennyire terhelődnek le a kórházak (hiszen a súlyos eseteket még jobban kéne csökkenteni az oltásnak, mint a teljes esetszámot) és hogy mennyi gyereket sikerül a tanév előtt beoltani.
2021. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem október-november tájékán lesz. A delta már terjed.

#1, nem mindenki oltathatja be magát, plusz az oltás nem a vírus elkapásától véd, hanem attól, hogy belehalj. Ez nem azt jelenti, hogy minden kellemetlenségtől mentesen, kb megfázás- szerűen zajlik le a betegség.

2021. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem meg tuti lesz, többek között azért, mert így nem kell a tanárnak rendes órát tartania, sokszor elbliccelik. Mivel hatalmas tanárhiány van, ezért ez nekik nem rossz, mert így a szülőre marad sok esetben a gyerek oktatása és nem kell tanárokat vadászni.


Sokan nincsenek még beoltva amúgy, ezt megtehetik, hogy aki nincs, azt nem engedik be?! Én be vagyok, csak kérdezem, mert sok ismerősöm még nincs.

2021. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
6. A tanárhiány pont nem érdekli az oktatási kormányzatot.
2021. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
#5 de pont azért kellettek a korlátozások, hogy ne terhelődjenek túl a kórházak. Ha az oltástól olyan lesz a betegség, mint egy megfázás, otthon kihevered, nem fogsz kórházba menni, így nem terhelődnek túl, nem kellenek korlátozások. Ha mégis leszek, engem már nem fog érdekelni. Át is estem rajta (még pont az oltás előtt, olyan volt mint egy megfázás), aztán rá egy hónappal be is oltottak. Nincs rá szükségem.
2021. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos lesz, ahogy a többi értelmetlen, diktatórikus barom korlátozás is.
2021. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nagyon tájékozatlan vagy. Az oltották is elkaphatják. A súlyos betegégtől, haláltól véd, nem az "elkapástól".
2021. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!