Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudok utalni a...

Miért nem tudok utalni a Debreceni Egyetem gyűjtőszámlájára?

Figyelt kérdés
A bankszámla amiről utalni szeretnék már elvan fogadva a Neptunban, de én tételt sem tudok kiírni amit más tud. Amikor próbálok utalni(az E-bankban) azt írja, hogy a számlaszám érvénytelen. Elsősorban a kollégiumi díjat kellene kifizetnem mert annak van a legkorábbi határideje de gondolom így később sem tudnék semmit befizetni.

2021. aug. 1. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Modellvaltas miatt szunetelnek a penzugyi muveletek azt hiszem aug. 4-ig,es nem a regi bankszamlaszam lesz elerheto, emailben kuldtek ujat
2021. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esetleg ezt az új bankszámla számot nem tudod véletlenül? Én nem kaptam emailt erről.
2021. aug. 1. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is küldtek e-mailt:


Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Debreceni Egyetem 2021.08.01. napjával költségvetési szervi jogállásából alapítványi fenntartású, államilag elismert közhasznú felsőoktatási intézménnyé alakul át.

Felhívjuk a figyelmét, hogy a modellváltáshoz kapcsolódóan megváltozik a hallgatói gyűjtőszámla száma az alábbiak szerint:


A gyűjtőszámla száma 2021.08.01-től: 11738008-21489901 (OTP Bank Nyrt.)

Számlatulajdonos neve: Debreceni Egyetem

Kedvezményezett: DEBRECENI EGYETEM- NEPTUN GYŰJTŐ SZL

IBAN: HU04 1173 8008 2148 9901

0000 0000

SWIFT: OTPVHUHB


A gyűjtőszámlára történő utaláskor a közlemény rovatban továbbra is a Neptun rendszerben szereplő Neptun kódot kell feltüntetni, NK-Neptun kód formátumban (Neptun kód nagybetűvel írva, ügyelve az O-0, I-1, Z-2, U-V, H-4 stb. megkülönböztetésére, a betűcsere elkerülésére), valamint a hallgató nevét (példa: NK-AB1234 Vezetéknév Keresztnév).

A banki átutalás feldolgozása az adott napon éjfélig indított utalásnál, pontosan kitöltött közlemény rovat esetén, a következő munkanapon reggel történik meg.

Kérjük az átfutási időt vegye figyelembe pénzügyi tranzakciók előtt, nehogy lekéssen a befizetési határidőkről!


A régi gyűjtőszámlán maradt egyenlegek természetesen átvezetésre kerülnek az új gyűjtőszámlára. (Egyenlegét a Neptunban a Pénzügyek/Befizetés, Pénzügyek/Tranzakciós lista menüpontokon tudja megtekinteni.)

Az új gyűjtőszámlaszámra legkorábban 2021.08.01-től utalhat, viszont a Neptunban pénzügyi műveleteket - a korábbi tájékoztatásunknak megfelelően - csak 2021.08.05-től tud végezni.

A 2021.07.31. után a régi gyűjtőszámlára indított utalásokat a Magyar Államkincstár visszafordítja a kiinduló számlaszámra.


Üdvözlettel:

Debreceni Egyetem


...


[Üzenet megvágva] Egész levél megtekintése

2021. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm, hogy választól és elküldted! (én és ismerőseim sem kaptak semmilyen emailt)
2021. aug. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!