Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Egyetem vélemények?

Nyíregyházi Egyetem vélemények?

Figyelt kérdés
Ide jelentkeztem, mert helyileg ez van a legközelebb, de szinte semmit nem tudok az intézményről.

2021. aug. 3. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem egy nagy szám.

Amúgy az épülete szép modern, könnyű bekerülni koliba, de az oktatásról még nem sok jót hallottam.

Milyen szakra jelentkeztél?

2021. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan mint minden másik egyetem, ugyan úgy leadják az anyagot és úgyan úgy vannak a vizsgak is mint máshol.
2021. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Anglisztika szakra, levelezőn.
2021. aug. 3. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen jó az anglisztika képzés a Nyíregyházi Egyetemen :) gondolom mindenki ismeri az amánjó főiskola zenét, de az egyaltalan nem igaz rá :D

Ha komolyan veszed a tanulást jó szakember leszel és ne tántorítson el mások véleménye.

2021. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ugyanolyan, mint bármely más egyetem. Máshol is vannak órák, máshol is vizsgát kell tenni, ahogyan itt is.

Ami meg régen volt.. azóta rengeteg idő telt el, sok embernek nem abból kellene kiindulnia.

2021. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"de az oktatásról még nem sok jót hallottam."


Ez marhaság. Én is itt tanultam 10 éve és most újra itt tanulok. Hozzám is ez volt/van a legközelebb így egyértelmű volt, hogy oda megyek. Pláne mostmár család mellett. Ugyanúgy tanítanak és ugyanúgy tanulni kell mint más egyetemeken. A diploma a lényeg és majd az utána szerzett munkatapasztalat. Ha a munkahelyen megállod a helyed, és jó vagy, teljesen mindegy melyik egyetemen végeztél.


Sok sikert, jó iskola!

2021. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2018-ban végeztem ezen az egyetemen. Jól írják a többiek. Ugyanúgy voltak vizsgák. Nyilván volt könnyebb meg nehezebb is. Kis létszámú csoportba jártam. Jó volt a közösség. Szerettem bejárni. Talán program lehetett volna több.

Viszont most egy nyelvtanfolyamon találkoztam egy lánnyal, aki ugyanarra a szakra járt mint én, csak a Debreceni Egyetemre. Azt mondta nagyon rossz az oktatás, nem ajánlja senkinek. Teljesen le voltam döbbenve.

Szintén Debrecenbe ment át egy barátnőm a nyíregyiről első félév után. Azt mondta mindegy lett volna ha itt marad akkor, mert jobbra számított.

N

2021. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 elistvan ***** válasza:
Júniusban végeztem ott, levelezős mesterképzést csináltam 2 évest (informatikatanár, tanító előképzettséggel). Én speciel szerettem, a tanárok többsége normális 1-2 szivatósabb volt, de leadták az anyagot. Meg lehett csinálni a gyakorlat is rendben volt.
2021. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért kérdező.


Utolsó, ilyen esetben mi a feltétele a felvételnek? Tanítóból tanár...

2021. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 elistvan ***** válasza:
Hogy érted a feltételt? Nincs neki nem kell külön kreditpont. Tehát ha van BA tanítói alapdiplomád a bologhnai rendszerből (2003 után kedzted a tanulmányaidat főiskolán) akkor jeletkezhetsz. Ha bármi kérdés van nyugodtan keress privátban!
2021. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!