Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a nyiregyház...

Mi a véleményetek a nyiregyházi főiskoláról? (Lennt)

Figyelt kérdés

Azon kivül hogy drogoznak ott sokat.

Tényleg olyan könnyű elvégezni? Elvileg a közepes tanulok is elvégzik időben itt. Persze itt is kell tanulni.De azért könnyebben meg adják a diplomát?

Engem most igazán ez érdekelen mert mondja majd itt mindenki hogy nem színvonalas stb. De annyira nem is számit hanem jó gyakorlatias elvileg amit szerintem jó.


Föleg egy gépészmérnök érdekelne vagy egy gazd .menedzser.

Vagy bárki véleménye a többi részéröl.



2020. dec. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyházi Egyetem a pontos neve.


Sajnos a drog mindenütt ott van. Ha hiszed ha nem még a Corvinuson is. Mivel több diák is kibukott a NyE-ről így nem adják könnyen a oda diplomát boldog boldogtalannak. A képzés színvonaláról nem tudok nyilatkozni.

2020. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Abban biztosíthatlak, hogy nincsen egy olyan egyetem ezen a földön ahol ne lennének drogosok. Mindenhol vannak. Valószínű az ott szerzett gépészmérnök diplomával is el fogsz tudni helyezkedni, jó sok az állásajánlat, érdemes elvégezni.
2020. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 3.5 évig jártam oda, igaz nem az említett szakokra, de tanulni azért kellett hiába mondja mindenki hogy milyen könnyű. Államvizsgán sem a 2 szép szememért kaptam 4-est, és a diplomamunkámra 5-öst, úgyhogy szerintem felejtsd ezt el hogy majd ott milyen könnyű lesz neked.

A gépészmérnök szakra anno azért vettek fel boldog boldogtalant mert a minimum ponthatárt kellett elérni, hogy felvegyenek valakit. Mára ez már nem így van, emelkedtek a ponthatárok sőt emelt szintű érettségit is kérnek.

2020. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!