Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdjek el aggódni, ha...

Mikor kezdjek el aggódni, ha még nem jött a meg a NEPTUN fiókom?(+1 kérdés)

Figyelt kérdés
A +1 kérdésem az lenne: A tárgyakat beiratkozás után vagy már előtte fel kell venni? vagy ez egyetem függő?

2021. aug. 5. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem? A többieknek (ha ismersz valakit) megjött már?

Nálunk (ELTE) elvileg már most is fel lehet venni, pedig még három hét van a beiratkozásig, de természetesen utána is van még rá idő

2021. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bár anonim az oldal, az egyetemet nem írnám le mert eléggé büféznék :D


Ismerek még valakit, de ő sem kapott semmit.

Nem tudom mikor kell aggódni/érdeklődni az egyetemnél

2021. aug. 5. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Keress meg a tanulmányi osztály email címét és kérdezd meg tőlük.

Vagy vedd fel a kapcsolatot a hökkel és kérd az ő segítségüket.

Az elten pl mar aggodhatnal hogy nem jött meg meg a neptun kódod, de az egyetemek más ütemben végzik az adminisztrációt szóval lehet hogy nálatok csak jovoheten kezdik el kikuldeni. Szóval a saját meg nem nevezett egyetemeden érdeklődj

2021. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bár anonim az oldal, az egyetemet nem írnám le mert eléggé büféznék :D"


Kit érdekel hogy mit szólnak mások ahhoz hogy én hová járok, ha nekem egyszer az a jó....

Nagy ívben teszek rá.


Én sem kaptam még semmit, Nyíregyházi Egyetem.

2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk NKE, akkor ne idegeskedj, nem szokták elkapkodni.
2021. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5#Menj lottózni eltaláltad :D


Köszi az infót akkor nem aggódok, viszont tök hülyeségnek tartom, hogy miért nem ügyfélkapuhoz kötik ezt, már rég be lennék regisztrálva.

2021. aug. 6. 07:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyháza Egyetem, sehol semmi még.
2021. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
*Nyíregyházi
2021. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6, valahogy sejtettem, én is NKE-s vagyok, 2 éve rágott is az ideg, amíg vártam a kódot.

Tárgyakat neked kell felvenni már az első félévben is, aug 23 8:00 a bejelentkezés (amikor aktívra állítod a státuszod - asszem ez első félévben is van) és 9:00 a tárgyfelvétel (legalábbis felsőbb éven, nem tudom, elsősöknek most hogy lesz). Majd a Neptunban lesz olyan, hogy tanulmányok -> órarend, és azon belül órarend tervező, azzal ismerkedj meg. Pro tip: Ahol több lehetőség van (szemináriumok és az elsősegély) ott megnyitod a tantárgyat, ráklikkelsz a konkrét szemire (pl Mikroökonómia - NIG 1) és megnyílik egy újabb ablak, ahol a naptár vagy beosztás vagy hasonló részben ott van, melyik héten van (A vagy B, ugyanis a szemik kéthetente vannak). Így tudod jobban ügyeskedni az órarendet.

Kódot valamikor a gólyatábor után várj.

2021. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
NYE, ma kaptam meg a levelet postán.
2021. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!