Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az elso het utan nincs mar...

Az elso het utan nincs mar olyan baratom, akivel egesznap csak beszelgetnek. Ez baj? Kezdjek aggodni?

Figyelt kérdés
Ugye most kezdodott a suli. 9-es lettem. Uj varosba kerultem. Senkit sem ismertem az osztalybol, se az iskolabol. Altalanos iskolaban nepszeru voltam. Mostani suliban az elso napon egy sraccal mar egesz nap beszelgettunk.. Aztan masnap mar le se szart. Azota is csak par szot beszelunk egy nap. Mellem ult egy nagyon jo csaj, latszik, hogy bejovok neki, es nekem is o. Eleg nekem vele "joban lennem"? ;) Igazabol a fel osztallyal mar beszelgetek, joban vagyok, de az elso het utan meg nincs "igazi baratom". Az osztalybol mindenki ismert mar valakit. En senkit. Mit csinaljak? Fog ez valtoztni? Ne izguljak? Meg csak az elso het telt el igaz... De en nagyon felek a maganytol.
2015. szept. 6. 09:45
 1/3 A kérdező kommentje:
15/F
2015. szept. 6. 09:46
 2/3 anonim ***** válasza:

:D

Én is így voltam ezzel annó :D

Hidd el, még sokáig leszel összezárva az osztálytársaiddal, hiába is megy el gyorsan ez a 4 év..

18/f

2015. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es most mi a helyzet?:D Most hogy vagy az osztalyoddal?:D
2015. szept. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!