Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félbehagyom a szakmát,...

Ha félbehagyom a szakmát, akkor azt később be lehet fejezni?

Figyelt kérdés
Befejeztem az első évet, de családi okok miatt nem tudom elkezdeni a másodikat. Ilyen esetben pl. jövő évben be tudom fejezni a második évet vagy elveszik?
2021. aug. 6. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok benne 100%-ig biztos, de újra kéne kezdened. Szerintem ez iskola függő, de nagy valószínűséggel nem tudod befejeznj a jövő évben a második tanévet.
2021. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne befejezni? Ha nem változik meg teljesen a rendszer, akkor be lehet.
2021. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjál már, most vegyük példának az 1 év kihagyást... ha 1 évig nem jársz iskolába mindent elfelejtessz... és még utána tanulod tovább ami arra épül amit előző évben tanultál. +az 1 év még jobb eset is lenne, de én 2012-ben megcsináltam egy asztalos szakma első évét és most 2021-ben be akarom fejezni, szerinted majd lehet folytatni?
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De neked az az egy év megvan, ott van ról a bioznyítvány, be van írva, hogy elvégezted, stb. Egy évet kihagysz, és folytatod, ennyi. Én si fel akartam függeszteni annak idején, uténakérdeztem és lehetett volna folytatni később. Én estis, két éves burkoló képzésre jártam. Végül nem hagytam abba, de volt aki igen, sé befejezheti bármikor A gimit is be lehet fejezni bármikor, valakinek van 16 évesen 2 osztálya gimiből, 30 évesen si befejezheti, pedig az si egymásra épül...
2021. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!