Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetem vagy a...

A Semmelweis egyetem vagy a Debreceni egyetem gyógytornász képzése a jobb?

Figyelt kérdés

Nyilván összehasonlítani nehéz, hacsak nem járt valaki mind a 2 egyetemre, de kíváncsi lennék mind a két egyetemről véleményekre, tapasztalatokra.

Előre is köszönöm a válaszokat😊



2021. aug. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Én két egyetemre jártam, egyik sote, viszont a még a másikra is inkább mentek debrecen, nyíregyháza környékéről is, mert hogy az ottani színvonal már nagyon sokat romlott. Nekem kicsit csoda volt, mert szüleim korában az egész egyetem nagynevű volt, orvosis része meg különösen, de mára a legnagyobb objektivitással lehet aztmondani hogy semmelweis. Régen még pécs is nagy név volt gyógytorna terén, de 18ban ott is elmentek azok az emberek akik tolták fel a színvonala és most sokan onnan is menekülnek. (Nem véletlenül van ennyi kamusztori education minden más egyeteme részéről :D Amelyik egyetem jó, annak nem kell ócsárolni a többit a hököseivel, hogy magához csábítson.)
2021. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régi osztálytársaim szeretik a debreceni gyógytornászképzést.
2021. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A debreceni gyakorlatorientàltabb,szerintem jobb ebből a szempontból,mint pest
2022. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!