Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Va.n valakinek tapasztalata a...

Va.n valakinek tapasztalata a Szegedi SzC Vedres István Technikum felnőtt képzésével (azon belül grafika)?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 11:02
 1/5 anonim válasza:
Van. Most fogom kezdeni a masodik évet 🙂 Mi lenne a kérdés? :)
2021. aug. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyenek az órák, a tanárok, maga a suli? Mennyibe kerül? Mettől meddig vannak az órák? Miket tanultok? Összességében megéri e elkezdeni?

Köszi előre is! :)

2021. aug. 14. 08:39
 3/5 anonim válasza:
100%
Fú változó a tanári kar, mikor kiket tudnak levadászni oktatásra.. 16-20.30ig vannak órák. Van mikor elöbb végzel. Heti 3x. Sokan úgyérezzük kicsit kevés a tudás, amit kapunk, de ez nem rajtuk múlik, kb. az összes okj ilyen, csak a kötelezőt oktatatjak le. Önmagában kevés, amit kapsz, kell egy adag önszorgalom is mellé. Még időbe szólok, van felvételi is, tavaly 50en voltunk a felvetelin ebből 28 ember jutott be. Második szakmáig ingyen van az okj képzés. Nemhiszem ez változott volna. Önmagába a képzéssel nem leszel grafikus, de nálam sokat változtatott a gondolkodásmódomon, nekem megérte. Igazaból, ha nem tetszik ott hagyhatod. De, ha valamit elkezd az ember fejezze is be :) Menj el nyugodtan a felvételire, mondjuk, ha elötte nem nagyon rajzoltál nehéznek érezheted, de nem csak a rajztudást nézik. Tavaly volt pár Tömörkényes, akik be is jutottak, de úgygondolták ez nekik kevés 🤷 Azokat a helyeket újra kisorsolják 😁 Tantárgyak.. főkènt rajz 😂 Főként, ez kb 10 óra, mellette van digitális rész is kis tipografia ismeret, számítógépes tervezés. Művészet történet grafika történet. Fél év körül lesz egy ágazati vizsgatok, de ez síma ügy, ha készülsz rá 🙂
2021. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Most is egy grafikus okj-n tanulok, csak valaki említette, hogy a Vedresben jó lehet az oktatás, mert amin most vagyok OKJ, szintén nem ad sok tudást gondoltam az hátha..:D

De szerintem akkor ez még mindig nem azaz oktatás amit keresek.:D Marad az önszorgalom és az ilyen-olyan kis oktatóanyagok..

Azért nagyon köszi a hosszú választ! :)

2021. aug. 14. 14:38
 5/5 anonim válasza:
Hát igen én folyamat keresem neten az oktatóanyagokat 😂 Igazából fizetős workshopokon birod fejleszteni leginkább magad. Igen így fölösleges volna átjönnöd, ha gondolod, privátba elküldöm az fbm és csereberélünk tudás anyagot :) Esetleg többen összejöhetnénk közös rajzolásra, tudáscserére 🤔 Persze, ha van nektek is igényetek rá :)
2021. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!