Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az általános...

Milyen volt az általános iskolában, vagy az ovodában a WC, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Kinti WC volt, vagy benti, milyen állapotban volt, lehetett használni, volt-e takarítva, előfordult-e dugulás, vagy afféle baleset stb?

2021. aug. 9. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk bebti volt a wc, fiú wc volt. Konkrétan mindenütt állt a húgy. Wc papír soha nem volt, mert valaki mindig beledobta az egészet a wc-be, és inkább már kivse tették a takarítók. Egyszer valaki szarral az egyik wc ajtóra felrajzolt egy pálcika embert. Ez a pálcija ember hetekig ott volt. A jarvány miatt elvileg takarítani kellett volna minden szünetben, de ez nem törtßnt meg. Naponta egyszer takarítottaķ, délután a tanítás végekor. Dugulás soha nem történt.
2021. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ki emlékszik mar ra?!
2021. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Ez miért is fontos?
2021. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Negatív.


Benti wc, nem a tisztasággal volt a baj, hanem a diákokkal, akik bent lógtak.

Nem is értem, hogy miért vannak olyan wc-k ahol alul/felül be lehet látni, én kötelezővé tenném, hogy zárt legyen mindenhol.

2021. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk óvodában borzasztó volt. Nem volt rajta ajó, a folyosóról simán be lehetett látni. 3-3 wc volt egymással szemben, semmi fülke vagy elválasztás. Nem értem hogy engedhették hogy ilyen wc legyen
2021. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk oviban koedukált mosdó volt, belül semmi fal/elválasztás.

Ezt akkor is nagyon utáltam, zavart, hogy a fiúkkal együtt kell végeznem a dolgomat, meg mikor az óvónőnek nem volt épp kedve, akkor egymást vittük Wc-re.Felnőtt fejjel sem gondolom, hogy ez így helyes lenne, tiszteletben kéne tartani a gyermekek intim szférára való igényét, szóval igazán lehetett volna 1-1 ajtós fülke.

Iskolában már jobb volt, mert legalább volt fülke, persze sokszor azt se lehetett bezárni, nem volt wc-papír, kézmosó stb.

Az egyedüli pozitív wc-s "élményem" az volt, mikor egyházi iskolába kerültem, ott sokkal rendezettebb volt, gyakoribb volt a wc-papír, kézmosó jelenléte is.

2021. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem arra, hogy amikor 6.os (vagy 5.es) voltam és egyszer menni szerettem volna a mosdóba, hatalmas, vastag zöld kaki ott várt a wc-ben, amit valaki nem húzott le maga után.

Természetesen otthagytam én is és átmentem a másik wc-hez :D

Óvodában nem emlékszem, hogy ott valaha is voltam-e wc-n.

2021. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na és a kollégiumi WC-k? azokról is írhattok
2021. aug. 11. 00:18
 9/10 anonim válasza:

nálunk óvodában nem volt a wcken ajtó a fiúkkal szemben kellett pisilni, úgy takartuk magunkat hogy beálltunk egymás elé.

általánosban nem volt soha szappan vagy wc papír a lány wc-k be nem volt kuka sokszor a használt betétek a wc köré voltak eldobálva. nemhogy zár nem volt az ajtókon de még becsukni se lehetett rendesen ezért végig fogni kellett.

középiskolába pedig mindig tiszta volt, ajtók teljesen takartak nem csak félig-meddig, wc papír is mindig van.

kollégiumrol pedig nem tudok nyilatkozni nem voltam kolis

2021. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan emlékszem, hogy általánosban egy összekakizott pulcsit valaki behajított a fehérre festett, fémből készült, tisztitószeres szekrény alá.

A húgyszag természetesen gyakori volt.


Ráadás hülyeség: a wc-ket vékony fal választotta el egymástól Oldalról. Az egyik osztálytársam valamiért kémlelni akart engem kaksi közben. Meg is tette, mert felülről megnézhetett engem, miközben kaksiztam. Szerintem nem fogta fel, hogy mennyire hülyét csinált saját magából :) nem volt normális az a gyerek...

2021. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!