Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz online oktatás középiskol...

Lesz online oktatás középiskolában?

Figyelt kérdés

Szerintetek még elrendelik? És ha igen, meddig? Pár hónap, vagy csak akkor, ha sok fertőzött lesz pár suliban?

Félek, hogy ez fog történni, mégis csak szeretnék emlékeket szerezni. Több, mint 1 éve ismerem az osztálytársaim, de nem volt velük sok élményem. Meg barátot is szeretnék. És szerintem lenne is esélyem egy jó kapcsolatra, de így szinte lehetetlen, online meg nem annyira jó ismerkedni.

Olyasmit hallottam, hogy 2025-ig biztos marad ez az ,,élet’’.



2021. aug. 12. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
remélem lesz
2021. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is remélem
2021. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kevesebb annak az esélye, hogy digitális legyen, mint amikor még nem oltották a 12 év felettieket.
2021. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos biztos, hogy lesz, ahogy a többi értelmetlen, diktatórikus korlátozás is visszatér (feltéve persze ha tűri most is a behülyített birkanép). A következmények nem érdeklik a politikusokat meg a ""szakértőket"".
2021. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem lesz kb novembertől áprilisig vagy májusig. Az oltás nem véd örökké.
2021. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Én meg értem azokat, akik szerint lesz, mert jogosak az érveik. De jön a kérdés, hogyha az oltások ellenére is szükség van a digitális oktatásra, akkor mi értelme van az oltásnak? És a másik, hogy akkor most folyamat azt fogjuk várni, hogy a vírus mikor gondolja úgy, hogy ő most megszűnik létezni? Mert biza eltűnni nem fog, így az egyetlen megoldás, hogy megtanulunk vele együtt élni. Az rohadtul nem megoldás, hogy a politikusok kedve szerint váltogatunk digitális és jelenléti oktatás között.

Az egész digitális oktatás arra jó, hogy Orbán henceghet vele, hogy mennyire jól kezelte a járványt. A tanárokra és a diákokra nézve viszont semmi pozitív hatása nincsen.

2021. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne digitális oktatás? vakcina=van

aki nem oltotta be magát= vessen magára, miattuk nem lesz országos zárlat

szerinted ha a diákok 50 százaléka beoltotta magát akkor a fele az iskolába fog ülni a fele meg otthonról mert nincs beoltva? Hamarabb lesz kötelező az oltás minthogy ez megvalúsuljon.

2021. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!